הרשם לניוזלטר:

  תוספת מחיר מעקבים לפי מרחק נסיעה

מחירון תוספת נסיעות למעקבים ותצפיות

מחירון מעקבים ותצפיות לפי מרחק

זקוקים לחקירה פרטית הדורשת מעקבים במרחקי נסיעה ארוכים? על עלות צוות החקירה (מעקב שעתי מתומחר בעלות של 300- 500 ש"ח לצוות של 2 חוקרים) יתווסף עלות של כ 3.5 - 7 ש"ח לכל ק"מ) תלוי בסוג הרכבים, מרחקים ממוצעים ועוד. באזורי סיכון יתווסף עלות נוספת. בהצלחה. 

קבלו הצעת מחיר לשירותי מעקבים ותצפיות  

מחירי החקירות המוצגים בעמוד זה מייצגים מחירים ממוצעים הנהוגים והמקובלים בענף. יחד עם זאת המחירים נוטים להשתנות לפי מורכבות החקירה, אזורי הביצוע, ותוספות נוספות.

רוצים לדעת בדיוק כמה יעלה לכם?  

שלחנו לנו מייל בטופס בהמשך עם פרטיכם המלאים ופירוט שירותי החקירה להם אתם נזקקים וקבלו הצעות מחיר בקליק מחוקרים פרטיים ומשרדי חקירות מומחים לחקירות פרטיות באזורכם בהקדם האפשרי.

 

מערכת בלש נט מורכבת מכתבים פרילאנסרים המגיעים מעולם החקירות. במאמרי האתר תמצאו טיפים, מדריכי וידיאו בשיטת עשה זאת בעצמך, מחירונים ולמעשה כל המידע העדכני ברשת על חקירות פרטיות, בלשים פרטיים, חקירות עסקיות, חקירות גירושין ועוד.

מאמרים נוספים

מצאו עלויות מעקבים לפי מרחקי נסיעה

זקוקים לשירותי מעקבים ותצפיות ורוצים להבין כמה זה יעלה? אתר בלש נט יעזור לכם לנווט בעולם המורכב של חקירות פרטיות. מאיפה מתחילים? 

באזור הזה של האתר תמצאו פירוט של מחירי חקירות לפי מרחקי נסיעות. בנוסף, למי שרוצה להעמיק באפשרויות החקירה העומדות לרשותו מומלץ לבקר גם באזור מגזין החקירות שלנו הכולל מאמרי הדרכה והסבר תיאורטיים ומעשיים לכל המתעניינים בכתבות על חוקרים פרטיים. כמו כן, מומלץ גם לבקר באזור כתבות הוידיאו שלנו ולצפות בכתבות על מעקבים ותצפיות שלנו בהם ניתן למצוא סרטי הסבר, הדרכה וטיפים מעשיים ותיאורטיים מחוקרים פרטיים מרחבי העולם.  

מצאו חוקר בקליק

בנוסף, תמצאו באתר מנוע חיפוש מתקדם לאיתור שירותי מעקבים ותצפיות על ידי חוקרים פרטיים ומורשים ברחבי הארץ לפי חלוקה להתמחות, אזור, עיר ואף שכונת מגורים. לנוחיות הגולשים בלש נט מעניק גם שירותי ייעוץ אישיים למעוניינים בליווי טלפוני אנושי. שירותי הייעוץ ניתנים ללא תמורה ובדיסקטיות ומקצועיות מירבית! צרו עמנו קשר להמשך ייעוץ פרטי.  

מגזין חוקר פרטי

מחירון שירותי חקירה

מדריך וידיאו לחקירות פרטיות

מתעניינים בשירותי חוקר פרטי? צרו קשר בטופס או התקשרו: 073-7843104